Drobnosti pro domácnost - Kamila Dvořáková

Paní Kamila Dvořáková vyrábí drobnosti zpříjemňující domácnost. Sortiment je natolik široký a různorodý, že jej nejde stručně popsat nebo zařadit do skupiny výrobků. Při výrobě navazuje p. Dvořáková na historicky ověřené výrobky a nebojí se ani popustit uzdu fantazii a překvapit novinkou.
V Mimoni, v Sokolské ulici má svůj „Vobchůdek“ kde si můžete její výrobky prohlédnout a i koupit. Od července 2014 je  otevřena i prodejna v Doksech – naproti památníku K. H. Máchy.
Více zajímavých výrobků si můžete prohlédnout na webových stránkách  http://www.letni-byt.cz/ . A jak už adresa napovídá nabízí paní Dvořáková i ubytování.


Novinky

24.08.2015

Předávání certifikátů na Zahrádeckých slavnostech

Slavnostní předávání certifikátů "Regionální produkt Lužické hory a Máchův kraj" proběhlo 22.8.2015 na Zahrádeckých slavnostech.
http://www.dobry-vyrobek.cz/?p=clanky/predavani-certifikatu-novym-regionalnim-producentum-a-vystava-regionalnich-produktu-na-zahradeckych-slavnostech-

Více informací
21.07.2015

Certifikace nových regionálních producentů

V červnu 2015 byli certifikováni další regionální producenti. Informace o nových regionálních produktech najdete na našem webu i na facebooku.
http://www.dobry-vyrobek.cz/?p=clanky/potravinarske-výrobky
http://www.dobry-vyrobek.cz/?p=clanky/odevy
http://www.dobry-vyrobek.cz/?p=clanky/umelecke-výrobky

Více informací
08.12.2014

Prezentace regionálních produktů

Dosud certifikované regionální produkty:
http://www.dobry-vyrobek.cz/doc/regionalni-produkt.pptx

Více informací
22.10.2014

Slavnostní předávání certifikátu regionálním producentům

Ve středu, 22.10.2014 proběhlo v budově Krajského úřadu Libereckého kraje Slavnostní předávání certifikátu "Regionální produkt Lužické hory a Máchův kraj".
 

Více informací
06.10.2014

Prodejna regionálního produktu v Novém Boru!

Prodejna regionálního produktu - autorských šperků skupiny výtvarnic "natělo", byla v těchto dnech otevřena v Novém Boru.


Více informací
03.07.2014

TechSoup Česká republika

Více informací